چاپ        ارسال به دوست

نشست ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری استان کرمان با حضور پارک علم و فناوری استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، در روز شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ در سالن پیامبر اعظم استانداری کرمان، نشست ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری استان کرمان برگزار شد.

در این نشست که با حضور بیش از ۳۰ نفر از ریاست، معاونان و نمایندگان دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی حضور داشتند، دکتر نظام‌آبادی پور دستور کار جلسه را قرائت کرد.

سپس دکتر نظام‌آبادی پور براساس اقدامات انجام شده، روند انتخاب پژوهشگر برتر استان را که در دستور کار دانشگاه شهید باهنر کرمان قرار دارد بیان کرد. در ادامه بر‌اساس پیشنهاد دکتر نظام‌آبادی‌پور و تایید و تصویب حاضران در جلسه روز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه به عنوان روز برگزاری جشنواره پژوهش  و فناوری استان و تجلیل از پژوهشگران و فناوران این حوزه انتخاب شد.

در ادامه دکتر سپهوند، ریاست پارک علم و فناوری، دستور کار پارک در تعیین فناور برتر استان را قرائت و از هماهنگی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه محصولات و دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان دانشگاه‌ها، مراکز رشد، پارک و دیگر دستگاه‌های اجرایی دولتی خبر داد.

سپهوند همچنین تاریخ ۱۷ الی ۲۰ آذر و سالن شهدای مس نمایشگاه بین‌الملی جنوب شرق را برای برگزاری نمایشگاه پیشنهاد داد، که پس از بررسی‌های لازم نتیجه نهایی آن اعلام می‌شود.١٤:٣٦ - يکشنبه ٣٠ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٨٦٤    /    تعداد نمایش : ٧١خروج