چاپ        ارسال به دوست

حمایت از شرکت‌های زیرمجموعه پارک علم و فناوری جهت حضور در نمایشگاه اکسپو 2021 دبی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، روز دوشنبه ۱۷ام آبان ۱۴۰۰ جلسه‌ای جهت برنامه‌ریزی برای حضور شرکت‌ها و تجار کرمانی در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ به همت و دعوت اتاق بازرگانی و در محل اتاق برگزار شد.
در این جلسه دکتر سپهوند ریاست پارک علم و فناوری ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری جهت حضور در نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۱ دبی و نمایشگاه گلفود دبی، نحوه استفاده از تخفیف‌هایی که اتاق بازرگانی برای بازدید شرکت‌کنندگان کرمانی فراهم می‌نماید به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

براساس صحبت‌های صورت گرفته اتاق بازرگانی ضمن حمایت از پارک علم و فناوری استان کرمان، قول مساعد برای حمایت از شرکت‌های معرفی شده از پارک برای استفاده از تخفیف‌های مختلف و تسهیل حضور آن‌ها در اکسپوی ۲۰۲۱ دبی را داده است.

شایان ذکر است که پارک علم و فناوری استان کرمان با درنظر گرفتن تسهیلات کم بهره برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان زیرمجموعه خود، زمینه لازم برای حضور ایشان در این نمایشگاه را از ۲۴ بهمن لغایت ۲۸ بهمن برای انتقال دانش و فناوری‌های خود و استفاده از پتانسیل بازارهای جهانی را فراهم کرده است.


١٢:٥١ - دوشنبه ٢٤ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٤١خروج