چاپ        ارسال به دوست

معاون فن‌آوری پارک علم و فن‌آوری خبر داد

اولین استارت آپ ویکند مبارزه با کرونا در استان کرمان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان، مسعود رضایی‌زاده اظهار داشت:  مرکز نوآوری و شتاب‌دهی تگ با همکاری پارک علم و فناوری کرمان در راستای عمل به رسالت علمی، فرهنگی و اجتماعی خود و گام برداشتن در مسیر جهش تولید و حمایت از مدافعان سلامت، در ابتدای امسال اولین استارت آپ ویکند آنلاین ایده‌ها، محصولات نوآورانه و فن‌آورانه در زمینه مبارزه با کرونا و دوران پساکرونا از 17 تا 19 اردیبهشت در کرمان برگزار می کند.

معاون فن‌آوری پارک علم و فن‌آوری کرمان بیان داشت: این رویداد با هدف  حمایت و آموزش افراد دارای ایده و محصول (کمینه محصول) با استفاده از فرایند آموزش مفاهیم استارت آپی، بوم مدل کسب و کار، تیم‌سازی و در نهایت شناسایی، پذیرش، ارزیابی، شتاب‌دهی و سرمایه‌گذاری بر روی ظرفیت‌های استارت آپی در این حوزه خواهد بود.

  وی عنوان داشت: علاقمندان می‌توانند  برای اطلاع کامل از روند برگزاری رویداد شتاب آنلاین به این لینک ( http://tag-iac.ir/startup-covid19/  ) و همچنین جهت اطلاع از تمامی اخبار مربوطه به صفحه اینستاگرام مرکز (  www.instagram.com/tag_iac.ir  ) مراجعه کنند.

دکتر رضایی زاده  متذکر شد: کلیه عواید حاصل از برگزاری این رویداد به‌منظور تهیه اقلام بهداشتی برای مصرف اقشار آسیب‌دیده از کرونا، به نهادهای خیریه مردم نهاد تقدیم خواهد شد.

 

 

لینک ثبت نام   https://evand.com/events/tag-covid19


١٤:٤٢ - شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٨٢    /    تعداد نمایش : ١٣٦خروج