چاپ        ارسال به دوست

استقبال شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری استان از کارگاه ارزش گذاری محصول فناورانه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کرمان این كارگاه اموزشی با عنوان ارزش گذاري فناوري شركتهاي نوبا با حضور قریب به 50 نفر از مدیران عامل شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان از امروز 19 خرداد به مدت دو روز توسط دکتر کریمیان اقبال در حال برگزاری است .

لازم به ذکر است سر فصلهای این کارگاه  آشنايي با مباني ارزش گذاري و اهميت آن در فرايند جذب سرمايه،ضرورت و مباني ارزش گذاري فناوري و اصول اوليه،روشها و نقش ارزشگذاري در فرايند مذاكره جذب سرمايه خواهد بود.

 دکتر ابراهیم جهانشاهی مسول برگزاری کارگاه و مدیر مرکز رشد کرمان در حاشیه این کارگاه در گفتگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری  اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع کارگاه با عنوان  قیمت گذاری محصولات فناورانه و انتخاب مدرس که از برجسته ترین اساتید کشور در این حوزه می باشد،با استقبال نسبتا خوب از طرف شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری  قرار گرفت.

وی در پایان اظهار داشت: برنامه آموزشی پارک علم و فناوری استان کرمان بر اساس نیازهای روز شرکتهای دانش بنیان خواهد بود.١٩:٣٩ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٠خروج