چاپ        ارسال به دوست

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه صورت پذیرفت؛

انتصاب دكتر محمدرضا سپهوند به سمت " سرپرست پارك علم و فناوري استان كرمان "

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان به نقل از دانشگاه، حکم صادره از سوی دکتر حسین محبی بدین شرح است:

جناب آقاي دكتر محمدرضا سپهوند

با سلام و احترام

       با عنايت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم به سمت  " سرپرست پارك علم و فناوري استان كرمان "  منصوب مي شويد.

اميد است با همكاري با ساير معاونت هاي دانشگاه در اجراي هر چه بهتر وظايف مربوط به واحدهاي ستادي و نيز تعامل موثر با مديران اجرايي استان، شرايط لازم براي توسعه پارك و ظرفيت سازي براي رشد شركت ها و موسسات فراهم شود. انتظار مي رود با ايجاد روابط موثر و هدفمند با دانشگاه هاي استان و همراهي و همكاري با نقش آفرينان زيست بوم نوآوري و كارآفريني منطقه، زمينه ساز بهره گيري بيشتر كارآفرينان و دانشگاهيان از ظرفيت هاي فراهم شده در پارك شده و ارتقاي كمي و كيفي خدمات و حمايت هاي مورد نياز توسعه كسب و كار موسسات مستقر در پارك و همچنين ارتقاي توانمندي ها و توسعه كيفي موسسات مورد اهتمام جدي جنابعالي در پارك علم و فناوري استان كرمان قرار گيرد.

انشاالله با توكل به خداوند سبحان و پيروي از آموزه هاي اسلامي و مباني علمي، ماموريت ها و وظايف محوله را بر پايه قوانين و آيين نامه ها اجرا و با جلب همكاري دانشگاهيان و صاحب نظران در مراكز دولتي و خصوصي حوزه فناوري، نقشي شايسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوري ايفا نماييد.

همچنین دکتر محبی با صدور پیامی از خدمات دکتر مسعود ترکزاده ماهانی در مدت زمان مسئولیت ایشان درسمت رئیس پارك علم و فناوري استان كرمان تقدیر نمود.


٢٠:٢٥ - سه شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٢٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٣٢٤خروج