چاپ        ارسال به دوست

مدیر مراکز رشد خبر داد:

کارگاه توانمند سازی و نشست هم اندیشی مدیران مراکز رشد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان، دکتر سپهوند مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: با توجه به اهمیت مراکز رشد در اکوسیستم فناوری و ضرورت آموزش و توانمندسازی مدیران‌ مراکز رشد، کارگاهی تحت عنوان عنوان توانمند سازی و هم اندیشی با حضور تمام مدیران مراکز رشد واحدهای فناور استان برگزار شد.
در این نشست ابتدا دکتر محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته پیرامون نقش و جایگاه دانش و فناوری در تحول اقتصاد دنیا پرداخت و سپس در زمینه همکاری و تقویت مراکز رشد زیر مجموعه پارک علم و فناوری اشاره کرد. ایشان بر فعالیت استانی پارک تأکید داشته و‌ خواستار همکاری بیشتر روسای دانشگاه‌ها و‌ مدیران استانی در خصوص تأمین زیرساختهای لازم برای تأسیس پردیس‌های فناوری در جهت توسعه فعالیت پارک علم و فناوری در استان شدند.


در ادامه دکتر مسعود ترکزاده رئیس پارک علم و فناوری به بیان  جهش های تولید سال 99 در پارک علم و فناوری کرمان و مراکز رشد پرداخت و عامل این موفقیت ها را نگاه مثبت و تلاش های همکاران در مجموعه مراکز رشد برشمرد.

در ادامه کارگاه آموزشی توانمند سازی مدیران در جهت ارتقای کارآمدی  مراکز رشد استان برگزار گردید. در این کارگاه موضوعات متناسب با فعالیت مراکز رشد، از جمله آشنایی با سطوح فناوری و معیارهای پذیرش در مراکز رشد، نکات مالی بیزنس پلن، آشنایی با مدلهای کسب و کار، آشنایی با امتیازات استقرار در مراکز رشد و پارکها، نحوه ارزیابی واحدهای فناور، آشنایی انواع رویدادها و چگونگی برگزاری آنها و آشنایی با شیوه‌نامه جدید تسهیلات حمایتی پارک علم و فناوری آموزش داده شد.
در پایان کارگاه جلسه هم اندیشی مدیران مراکز رشد استان برگزار شد و بر تنظیم برنامه کوتاه مدت و بلندمدت هر مرکز رشد تأکید شد.
 
ضمناً در این کارگاه از خدمات ۳۰ ساله مهندس مرجان فرهمند از کارکنان پارک علم و فناوری کرمان تجلیل و لوحی به رسم یادبود به ایشان تقدیم  شد.

 

 

 


١٢:٣٤ - يکشنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٢٥٥٣    /    تعداد نمایش : ١٥٤خروج