چاپ        ارسال به دوست

دکترحسین محبی سرپرست دانشگاه در نشست هم اندیشی کارکنان اعلام کرد:

راه‌اندازی شورای صنفی کارکنان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته – کرمان، به‌زودی در دستور کار قرار خواهد گرفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نشست هم‌اندیشی کارکنان با حضور دکتر محبی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته پیش از ظهر امروز در مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر حسین محبی، سرپرست دانشگاه ضمن خوشامدگویی به مدعوین هدف از برگزاری این جلسه استماع نقطه نظرات و پیشنهادات کارکنان در راستای ارتقاء سطح کیفی مجموعه و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در دانشگاه برشمرد.

وی افزود: اگر روحیه انتقادپذیری در مجموعه وجود نداشته باشد، مسائل و مشکلات توسط مسئولین شناسایی و مرتفع نخواهد شد و مجموعه دچار رکود می‌شود.

سرپرست دانشگاه خاطرنشان کرد: ضمن اینکه ایده‌ها، پیشنهادات و نظرات ارزنده مورد توجه قرار گرفته و عملیاتی می‌گردد در ارزشیابی سالیانه فرد نیز لحاظ خواهد شد.

دکتر محبی با اشاره به اینکه این مجموعه به لحاظ ساختاری تنها دانشگاهی است که هر سه حوزه آموزش، پژوهش و فناوری را داراست، تاکید کرد: بخشی از موفقیت‌های علمی اساتید و دانشجویان مرهون تلاشهای مخلصانه کارکنان است و تصریح کرد: در حقیقت کارکنان بعنوان پشتیبانان مجموعه در رشد و ارتقاء سطح کیفی آن نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.

در ادامه نشست کارکنان نقطه نظرات، پیشنهادات و سؤالات خود را درحضور دکتر حسین محبی مطرح کردند.

اهم موارد مطرح شده از سوی کارکنان، راه اندازی شورای صنفی، واگذاری زمین به کارکنان و همچنین آموزش ضمن خدمت کارکنان بصورت تخصصی بود. در انتها دکتر محبی اعلام کرد: کلیه موارد مطرح شده بررسی خواهد شد و در دستور کار هیئت رئیسه و در صورت نیاز هیت امناء دانشگاه قرار داده خواهد شد.

در پایان مراسم از بازنشستگان سال 98 خانم‌ها مریم وزیری، زهرا کرمی و زهره شریف‌زاده با اهدای لوح تقدیر شد و همچنین در بخش کارمند نمونه به ترتیب از خانم‌ها زهرا کاظمی، نرگس عامری و مطهره حمزه و آقایان کامبیزمسلمی و مجتبی ملک نژاد با اهدای لوح تجلیل شد.


١٧:٢١ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج