نشست ریاست پارک علم و فناوری کرمان با مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان
دکتر محمدرضا سپهوند رئیس پارک علم و فناوری کرمان به همراه دکتر مسعود رضایی‌زاده معاون فناوری پارک با حضور در دفتر مهندس حاجی‌زاده مدیرکل راه‌و‌شهرسازی کرمان به گفت‌وگو پیرامون همکاری مشترک پارک علم و فناوری با اداره‌کل راه و شهرسازی جهت ایجاد برج‌ها و توسعه شهرک‌های فناوری در کرمان پرداخت.
 ١٤٠٠/١٠/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری کرمان با دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کرمان
پارک علم و فناوری کرمان به منظور همکاری مشترک در توسعه زیست بوم خلاقیت و نوآوری و ایجاد کسب‌و‌کار‌های نوپا با رویکرد ایجاد شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در محدوده جغرافیایی استان کرمان، تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کرمان به امضا رساند.
 ١٤٠٠/١٠/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری کرمان با مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
پارک علم و فناوری کرمان به منظور همکاری مشترک در تبادل اطلاعات، امکانات و ایجاد و توسعه همکاری‌های فناورانه و علمی پژوهشی با مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، تفاهم‌نامه‌ای را با این مرکز به امضا رساند.
 ١٤٠٠/١٠/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی افسردگی و کاهش اضطراب ویژه کارکنان پارک علم و فناوری کرمان برگزار شد
کارگاه آموزشی افسردگی و کاهش اضطراب به همت مرکز مشاوره و سلامت و تدریس خانم دکتر مودب با هدف افزایش بهره‌وری و خدمت‌رسانی کارکنان پارک علم و فناوری کرمان در سالن آمفی تئاتر پارک برگزار شد.
 ١٤٠٠/١٠/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه هماهنگی رفع چالش‌های حوزه گردشگری با همکاری پارک علم و فناوری کرمان
دکتر مسعود رضایی‌زاده، معاون فن‌آوری پارک علم و فناوری کرمان با برگزاری نشستی با حضور مهندس افشار کارشناس پارک، خانم سالاری نماینده استانداری کرمان، آقای مهندس عبادی مدیر آموزشی شتاب‌دهنده تگ و خانم دکتر فرحی‌مقدم نماینده اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، هماهنگی اولیه برای برگزاری رویداد‌هایی با محوریت گردشگری و صنایع خلاق را به وجود آورد.
 ١٤٠٠/١٠/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>