چاپ        ارسال به دوست

رئیس پارك علم و فناوري دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان:

توانمند سازی روابط عمومی ها در حوزه تولید محتوای دیجیتال ضروری است

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در نشست اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان بر توانمند سازی روابط عمومی ها در حوزه تولید محتوای دیجیتال متناسب با نیاز جامعه در راستای نیاز جامعه و تقویت هویت ایرانی اسلامی تاکید کرد. 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر فرشید کی نیا در این نشست که سه شنبه ۱۹ اردیبهشت در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی  در پارک علم و فناوری برگزارشد از تعامل پارك علم و فناوري با روابط عمومي ها  به عنوان بستري براي رونق استارتاپ‌ها در حوزه‌هاي فرهنگي ياد كرد و افزود: همكاري، توانمندسازي و آموزش مي تواند زمينه  مناسبي براي تربيت نيروي انساني متخصص حوزه رروابط عمومي  و تولید محتواي ديجيتال فراهم سازد ضمن آنكه فعاليت در اين حوزه به اشتغال زايي و كارآفريني كمك مي كند.

دكتر كي نيا با مهم ارزيابي كردن توليد محتواي ديجيتال و نرم افزار خاطرنشان كرد: گسترش فعاليت هاي پارك علم و فناوري با نگاه ويژه به حوزه فرهنگي و اجتماعي  مي تواند به توليد محتواي مفيد و موثر مطابق با فرهنگ ايراني اسلامي منجر شود.

وي اين همكاري را زمينه‌ساز اقدامات موثر در زمينه توليد محتواي ديجيتال از جمله در زمینه های انیمیشن، بازی های رایانه ای و دیگر گونه ها عنوان كرد و افزود: در استان كرمان نيروهاي توانمندي داريم و بايد فضاي لازم را براي بروز خلاقيت ها و توليدات فناورانه، دانش بنيان و شكوفاسازي استعدادها باتوجه به نيازجامعه فراهم سازيم و به نياز مخاطبان متناسب با فرهنگ ايراني- اسلامي پاسخ دهيم.

دكتر كي نيا با اشاره به عدم توازن بين فارغ التحصيلان و نياز جامعه از آمادگي پارك علم و فناوري براي توانمند سازي دانش آموختگان در چهارچوب وظايف اين مركز خبرداد. به گفته وي پارك علم وفناوري در خصوص توانمندسازي بانوان برنامه هاي مدوني را درحال اجرا دارد.

دكتر كي نيا اظهار اميدواري كرد با همكاري شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان كرمان زمينه تاسيس و فعاليت واحدهاي فناور و شركت هاي توليد محتوا فراهم گردد.

مديركل روابط عومي استانداري و مشاور استاندار كرمان نيز با تقدير از نگاه دكتر كي نيا بر شناسايي نيروها و فعالان حوزه توليد محتوا تاكيد كرد.

دكتر مجتبي اسدي زاده با نام بردن از برخي گروه ها و واحدهاي موفق توليد محتوا در استان كرمان در زمينه همكاري با پارك علم و فناوري و معرفي نيروها و گروههاي توليد محتوا و متخصصان حوزه فناوري هاي نوين ارتباطي در جهت تاسيس واحدهاي فناور و شركت هاي توليد محتوا بر محوريت دانش بنيان اعلام آمادگي كرد.

در اين جلسه اعضا بر تقويت صنعت توليد محتوا در راستاي ايجاد ارزش‌افزوده در حوزه نوآوري و فناوري تاکید و درخصوص برنامه هاي روز ارتباطات و هفته روابط عمومي بحث و تبادل نظر کردند.

۲۷ اردیبهشت ماه  به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نام گذاری شده است.


١٢:٠٨ - چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٢    /    عدد : ٣٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٠٦