چاپ        ارسال به دوست

رئیس هیئت موسس پارک هایتک کرمان

از تولد پارک علم و فناوری جدید در استان خوشحالیم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی، صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان،  دکتر حسین محبی رئیس سازمان موسس پارک علم و فناوری هایتک کرمان امروز سه شنبه 12 اردیبهشت 1402در ایین گرامیداشت مقام استاد و روز معلم که در جمع اعضاء هیئت رئیسه دانشگاه، اساتید، یاوران علمی و دانشجویان که  در محل سالن همایشهای دانشگاه برگزار گردید ضمن تبریک روز معلم گفت:ما دانشگاهیان با توجه به مسولیت سنگینی که بر دوشمان است عاشق معلمی هستیم و  ب به مادیات توجه نمی کنیم. در حین کلاس تمام فکر و اندیشه ی مان متوجه آموزش می باشد و همین عشق است که موجبات پیشرفت جامعه و شما دانشجویان را رقم زده است.

دکتر محبی ادامه داد: سال گذشته در دانشگاه پیشرفتهای زیادی حاصل شد. امسال با توجه به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری اعلام شده اصلی ترین ماموریت ما در حوزه رشد تولید تعریف می شود و اعتبارات بسیار خوبی جذب نمودیم باید تلاش کنیم این منابع در جهت توسعه و پیشرفت آموزش، پژوهش و فناوری هزینه شود.

از تولد پارک علم و فناوری  جدید در استان خوشحالیم

 

رئیس هیئت موسس  پارک علم و فناوری هایتک کرمان در پایان افزود: تولد پارکی دیگر به عنوان پارک علم و فناوری استان کرمان نوید بخش روزهای بسیار خوبی برای اکوسیستم دانش بنیان استان خواهد بود. ما خوشحالیم و باید در کنار همدیگر در جهت کمک به فناوران و کارآفرینان استان همت نماییم و دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان با تجربه 20 ساله در حوزه اقتصاد دانش بنیان اماده هم افزایی در جهت تسریع کمک به نخبگان کار آفرین استان است.

 


١٤:٥٤ - سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٢    /    عدد : ٣٨٧١    /    تعداد نمایش : ٢١٥