چاپ        ارسال به دوست

نشست ریاست پارک علم و فناوری کرمان با مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان، صبح روز چهارشنبه بیست‌ودوم دی ماه ۱۴۰۰ دکتر محمدرضا سپهوند به همراه دکتر مسعود رضایی‌زاده معاون فناوری پارک با حضور در دفتر مهندس حاجی‌زاده مدیرکل راه‌و‌شهرسازی کرمان به گفت‌وگو پیرامون همکاری مشترک پارک علم و فناوری با اداره‌کل راه و شهرسازی جهت ایجاد برج‌ها و توسعه شهرک‌های فناوری در کرمان پرداخت.

در این دیدار دکتر سپهوند ضمن معرفی فعالیت‌ پارک علم و فناوری و حمایت از تجاری‌سازی ایده‌ها، از نیازهای پروژه‌های پارک علم و فناوری برای ساخت برج‌های فناوری و احداث شهرک‌های فناوری برای توسعه اکوسیستم فناوری استان گفت.

دکتر رضایی‌زاده نیز از نیازهای واحدهای فناور گفت. او اذعان داشت:« برخی واحدها در مراحل پیش رشد نیازمند فضای کار اشتراکی، در مرحله رشد نیازمند واحدهای اداری و در مرحله پارکی شدن به واحدهای کارگاهی نیازمند هستند.»

مهندس حاجی‌زاده نیز در این دیدار از اهمیت توسعه اکوسیستم فناوری استان و حمایت مجموعه راه و شهرسازی از پارک با در اختیار گذاشتن زمین برای احداث شهرک و برج‌های فناوری خبر داد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید با هماهنگی میان دستگا‌ه‌های متولی رویدادی با محوریت حل چالش‌های مسکن و ساخت‌وساز در استان کرمان برگزار شود. 


١٦:٤٤ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٢٩٦٦    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج