چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هماهنگی رفع چالش‌های حوزه گردشگری با همکاری پارک علم و فناوری کرمان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان، دکتر مسعود رضایی‌زاده معاون فن‌آوری پارک علم و فناوری کرمان در روز یک‌شنبه نوزدهم دی ماه  با حضور مهندس افشار کارشناس پارک، خانم سالاری نماینده استانداری کرمان، آقای مهندس عبادی مدیر آموزشی شتاب‌دهنده تگ و خانم دکتر فرحی‌مقدم نماینده اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جلسه‌ای را با محوریت هماهنگی و تدوین تقویم محتوایی برای برگزاری رویدادهای فناورانه و خلاقانه با محوریت گردشگری و صنایع خلاق، برگزار کرد.

در این نشست ابتدا دکتر رضایی‌زاده ضمن تشریح مسئولیت اجتماعی پارک علم و فناوری در رفع چالش‌ها و نیازمندی‌های ارگان‌ها و مردم کرمان، پیشنهاد‌هایی را برای رفع مشکلات حوزه گردشگری که در توان و رسالت پارک علم و فناوری گنجانده شده است، تشریح کرد.

سپس خانم دکتر فرحی‌مقدم با بیان چالش‌هایی که در حوزه گردشگری در استان کرمان وجود دارد، خواستار تدوین تقویم رویدادی توسط اعضای حاضر در این جلسه شد. در ادامه با توضیحات مهندس افشار و مهندس عبادی و همفکری خانم سالاری تصمیم به دعوت از صاحب‌نظران، فعالان و کارشناسان بخش گردشگری و صنایع خلاق شود، تا بتوان با شناخت کامل چالش‌ها و آشنایی بیشتر با مسیر تقویم رویدادی در حوزه گردشگری تدوین و قابل اجرا شود.


٠٠:٥٤ - دوشنبه ٢٠ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٢٩٥٩    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج