چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت دانش بنیان برافزا کشاورز خبر داد

آغازعملیات عمرانی شرکت دانش بنیان برافزا کشاورز در شهرک علمی و فناوری استان کرمان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان مدیر عامل شرکت دانش بنیان بر افزا کشاورز یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در  پارک علم و فناوری کرمان گفت: فاز اول عملیات ساخت و ساز سوله های تولید  با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال در فضایی به مساحت 900 متر مربع آغاز شد.
دکتر امان اله جوانشاه اظهار داشت: این شرکت در فضایی به مساحت 4500 متر مربع در شهرک علمی و فناوری استان کرمان واقع در 20 کیلومتری اتوبان هفت باغ  مستقر خواهد شد که در فاز نخست 900 متر مربع تا پایان شهریور ماه به اتمام خواهد رسید و در مهرماه وارد چرخه تولید خواهد شد.
مدیر عامل شرکت دانش بنیان برافزا کشاورز ادامه داد:این شرکت یکی از واحدهای موفق استان کرمان در زمینه تولید نهادهای کشاورزی است  که توانسته با دانش کاملا بومی بخش قابل توجهی از نهادهای کشاورزی را تولید و نیاز کشور به واردات را برطرف نماید.

این هیئت علمی مرکز تحقیقات پسته تشریح کرد: بیشترین سرمایه گذاری را بر روی تحقیق و توسعه انجام داده ایم به نحوی که بطور متوسط سالانه سه محصول جدید دانش بنیان  را رونمایی کرده ایم .
دکتر جوانشاه تاکید کرد: تغذیه گیاهی،  مدیریت آبیاری و مبارزه با آفات و بیماری‌ها سه چالش پیش روی جامعه کشاورزان هستند که در هر سه زمینه شرکت برافزا کشاورز پارس  محصولات منحصر بفرد را تولید نموده است.
وی بیان داشت: تنگناها در تولید محصولات کشاورزی تهدید نیستند بلکه  فرصت هایی هستند که شرکت برافزا کشاورز پارس  سعی در استفاده از آنها را  داشته  و تا کنون توانسته ایم 36 محصول فناورانه را تولید نماییم.
مدیر عامل شرکت دانش بنیان برافزا کشاورز پارس اظهار داشت: برند ما در حال حاضر در بازار با نام  هادر به معنی مراقبت است و مهمترین شاخصه های این محصولات کیفیت مواد اولیه، بومی بودن و قیمت مناسب است.

 

 

 

 

 

 

 

برخی از تولیدات شرکت برافزا کشاورز

 

 

 

 

 ١٣:٢٣ - چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٥٥    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج