چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت صدف ساحل هلیل خبر داد:

رویش اولین واحد فناور در شهرک علمی و فناوری کرمان تا پایان مرداد99

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان، مدیر عامل شرکت صدف ساحل هلیل از واحدهای فناور مستقر در پارک علم  و فناوری کرمان گفت: واحد صدف ساحل هلیل تولید کننده انواع دمنوش، چای و داروهای گیاهی اولین واحد فناوری خواهد بود که در شهرک علمی و فناوری کرمان با زیربنای 2000متر مربع و اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال  تا پایان مرداد ماه افتتاح خواهد شد.

وحید سالاری اظهار داشت: واحد فناور صدف ساحل هلیل با بیش از سه سال کار تحقیق و توسعه بر روی گیاهان بومی منطقه جنوب استان توانسته است  با همکاری پارک علم و فناوری به نتایج ارزشمندی دست یابد به طوری که تاکنون انواع چای گیاهی با میکس 16 گونه دارویی  و میکس گیاهان دارویی آرامبخش و ضد دیابت را تولید نماید.    

مدیر عامل شرکت صدف ساحل هلیل ادامه داد: دانش شرکت جهت تولید داروهای گیاهی برگرفته از اطلاعات بومی منطقه ، دانش  نخبگان و تحصیل کردگان مرتبط در زمینه گیاهان دارویی است.

وحید سالاری در پایان یاد آور شد این پروژه تا کنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و  با افتتاح آن به طور مستقیم 50 نفر مشغول به کار خواهند شد و روزانه بیش از 4 تن انواع گیاهان دارویی منطقه در این کارخانه فرآوری و میکس خواهند شد.

 

 

 

 

 ١٠:٤٩ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٩خروج