چاپ        ارسال به دوست

دکتر ترکزاده در حاشیه برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش:

نیازهای فناوری خود را به دست نخبگان استان بسپارید

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان، در حاشیه برگزاری  نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان   دکتر مسعود ترکزاده ماهانی دبیر فن بازار و نمایشگاه هفته پژوهش   در گفتگو با روابط عمومی گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه و فن بازار، ارائه  ویترین نهایی دستاوردهای پژوهش و فناوری استان طی یک سال گذشته در معرض دید مردم و صنعتگران  بوده  است.

این استاد دانشگاه افزود: شرکت در  نمایشگاه ها می تواند سبب قدرتمند شدن شرکت ها و ارتقاء سطح صادرات و واردات شود همچنین شرکتهای دانش بنیان و نوپا تقاضا و درخواست های مختلف خود را بهتر تشخیص خواهند داد.

 

رئیس پارک علم و فناوری  ادامه داد: پارک علم و فناوری  استان با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه اقتصاد دانش بنیان توانسته محصولات فناورانه بسیار خوبی تولید نماید و این محصولات  تولید شده در شرکتهای دانش بنیان  توانایی این را دارند گره های کور صنعت و اشتغال استان را بهبود بخشند و صنعتگران  باید به آنها اعتماد و نیازهای فناوری خود را به دست نخبگان استان بسپارند.

دکتر ترکزاده در پایان تاکید کرد: مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن و بهترین کیفیت مشکل صنعت را برطرف خواهند کرد.

لازم به ذکر است نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان کرمان در محل دانشگاه شهید باهنر کرمان به مدت سه روز برگزار و پارک علم و فناوری استان کرمان با 11محصول فناورانه و قابل عرضه به بازار در فضایی بالغ بر 100متر مربع حضوری پر رنگ داشت که مورد استقبال عموم قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 


١٦:١٧ - سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٩    /    تعداد نمایش : ١٧٧خروج