چاپ        ارسال به دوست

بازدید مشاور وزیر امور خارجه از نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری هایتک کرمان

مشاور وزیر امور خارجه و هیئت همراه در تاریخ یکشنبه ۲۸ آبان‌ماه ۱۴۰۲ از نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان بازدید به عمل آورند .

به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری، در این بازدید «نصرت‌الله آقا محمدی» مشاور وزیر امور خارجه در امور نمایندگی‌های استانی وزارت‌خانه، دکتر «آسیه عباسی» رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه و «معین نیک طبع» کارشناس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان کرمان ، مهندس «سعادت شمسی» معاونت پشتیبانی و دکتر «سعید هاشمی‌نژاد» معاونت فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه هایتک کرمان حضور داشتند.

در جریان این بازدید، بازدیدکنندگان با محصولات شرکت‌های زیر مجموعه پارک علم و فناوری که در نمایشگاه وجود داشته، آشنا شده و با حضور مدیرعامل یا نمایندگان تعدادی از شرکت‌های زیر مجموعه پارک علم و فناوری هایتک، ظرفیت صادرات این محصولات را مورد بررسی قرار دادند.

به گفته «آقا محمدی» مشاور وزیر، هدف از این بازدید، این بوده است که وزارت امور خارجه با توان و ظرفیت صادرات شرکت‌های فناور و ظرفیت‌های شرکت‌های آی‌تی استان کرمان آشنا شده تا زمینه مناسب برای حمایت دفتر امور خارجه در بحث صادرات و توسعه شرکت‌های فناور محیا شود.

در ادامه این بازدید در سالن جلسات نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری هایتک، چند شرکت فعال در زمینه آی‌تی خدمات و توانایی شرکت‌های خود را معرفی کرده و از مشاور وزیر امور خارجه و همراهان، مشاوره و وعده حمایت دریافت کردند.


 


١٢:٠٦ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٤٠٢    /    عدد : ٤٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٦٩