چاپ        ارسال به دوست

معاون فناوری پارک کرمان خبر داد

پایان اولین رویداد شتاب مبارزه با کرونا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان، دکتر مسعود رضایی زاده  گفت:اولین رویداد شتاب آنلاین ایده ها و محصولات فناورانه و نوآورانه حوزه مبازه با کرونا و کسب وکار های پسا کرونا با همکاری پارک علم وفناوری کرمان و مرکز نوآوری و شتاب دهی تگ  در آسیا برگزار گردید.

معاون فناوری  پارک علم و فناوری کرمان ادامه داد:  این رویداد با حمایت  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتاق بازرگانی کرمان، دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان  طی 3 روز  از تاریخ 17 اردیبهشت تا 19 اردیبهشت 99 به صورت آنلاین و با حضور 85 شرکت کننده از سراسر ایران برگزار گردید.

دکتر مسعود رضایی زاده بیان داشت: این رویداد با هدف کمک به طرح فاصله گذاری اجتماعی و امکان برخورداری جوانان و نخبگان کشور از آموزش های آنلاین و کمک به توسعه کسب وکار های استارت آپی  این رویداد با همکاری 12 نفر از مربیان خبره، 7 نفر از داوران آشنا به مباحث استارت آپی و با همکاری تیم اجرایی و فنی به صورت آنلاین در 54 ساعت برگزار گردید.

معاون فناوری  پارک علم و فناوری کرمان در تشریح جزئیات این رویداد افزود: شرکت کنندگان در این رویداد با ارائه 29 ایده/ محصول نوآورانه به رقابت پرداختند که با انتخاب 10 ایده در مرحله نهایی، فرایند تیم سازی و فعالیت رویداد ادامه یافتو سپس  8 کارگاه تخصصی کسب وکار استارتآپی مرتبط با حوزه کرونا در این رویداد به صورت آنلاین برگزار گردید.

دکتر مسعود رضایی زاده  در پایان یاد آور شد: کلیه برنامه های نرم افزاری این رویداد توسط متخصصان داخلی نوشته و تهیه شد و امیدواریم  این رویداد زمینه ساز برگزاری رویداد های بزرگتر و بین المللی گردد.

 


١٣:١٤ - شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٩٧    /    تعداد نمایش : ١٤٠خروج