چاپ        ارسال به دوست

دبیر رویدادهای پارک علم و فناوری کرمان خبرداد:

رویداد کارآفرینی از ایده تا کسب وکار حوزه سلامت در بم برگزار شد

دکتر کی قباد کیکاووسی  گفت: رویداد یک روزه کارافرینی از ایده تا کسب وکار   و دو برنامه آموزشی و ترویجی در قالب کارگاه  آشنایی با خدمات پارک های علم وفناوری و مراکز رشد، استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان حوزه پزشکی و سلامت در شهر بم باهمکاری دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان و پارک علم وفناوری به مدت جمعا 16 ساعت برگزار گردید

دبیر رویدادهای  پارک علم و فناوری کرمان افزود: امروزه آشنایی با مفاهیم اولیه کسب و کارها و استارت آپها آشنایی اولیه با مفاهیم کسب و کار و فرصتهای موجود می باشد.

 وی تاکید کرد:  دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در صورت آشنایی با این مفاهیم می توانند به عنوان بخش مهمی از جامعه در راه اندازی کسب و کارهای نوپا  و توسعه اقتصاد دانش بنیان نقش ایفا نمایند.

دکترکیکاووسی  بیان داشت: در همین راستا  دو برنامه آموزشی و ترویجی در قالب کارگاه  آشنایی با خدمات پارک های علم وفناوری و مراکز رشد، استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان حوزه پزشکی و سلامت  و رویداد یک روزه کارافرینی از ایده تا کسب وکار  در شهر بم باهمکاری دانشگاه علوم پزشکی  و پارک علم وفناوری به مدت 16 ساعت برگزار گردید.

دبیر رویدادها  پارک علم و فناوری کرمان  بیان داشت:رویداد کارآفرینی یک روزه از ایده تا کسب وکار با حضور 54 نفر و با ارائه 23 ایده و در قالب 11 تیم برگزار  که در پایان 4 تیم توانستند به عنوان تیمهای برگزیده از نظر داوران  انتخاب  و جوایزی از طرف دانشگاه به آنها  اهدا گردید.

گفتنی است  در این رویداد 3 کارگاه آشنایی با بوم کسب وکار، کمینه محصول و نحوه ارائه ایده برگزار توسط دکتر کی قباد کیکاوسی و مهندس فرهاد افشار برگزار گردید. دکتر عباس زاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی بم با حضور در این ر ویداد  به بررسی ایده های ارائه شده پرداخت و آمادگی دانشگاه را جهت حمایت از تیم های تشکیل شده و راه اندازی استارت آپ های نوپا در مرکز فناوری و مرکز رشد این دانشگاه اعلام نمود.

 


١٥:٤٨ - شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٩٥    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج