چاپ        ارسال به دوست

رئیس پارک علم و فناوری استان

شفاف سازی و ارائه مستندات دقیق به صندوق، تسریع در پرداخت تسهیلات را به همراه خواهد داشت

 

به گزارش خبرنگار علم و فناوری دکتر مسعود ترکزاده گفت: وقتی تعدادی از شرکت ها برای اخذ این تسهیلات به صندوق مراجعه می‌کنند توقع دارند بدون در نظر گرفتن گردش کاری و تکمیل فرمها  به  آنها پرداخت  صورت گیرد در صورتیکه نحوه  پرداخت تسهیلات و بسته های حمایتی  صندوق از طرف منابع نظارتی و اسناد  بالادستی تنظیم شده و شفاف سازی و ارائه مستندات دقیق  به صندوق، تسریع در پرداخت تسهیلات را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: توزیع این منابع مالی منوط  به رعایت کردن گردش کاری و شفاف سازی در برخی امور می باشد و بدون در نظر گرفتن این ساختار می تواند در نسل های بعدی مشکل آفرین باشد .

 

رئیس پارک علم و فناوری استان با اشاره به اینکه تامین منابع مالی یک از مباحث مهم برای شرکت های دانش بنیان است گفت:یک ایده وقتی از طراحی علمی ،اجرایی و بازاریابی خوبی برخوردار باشد تامین مالی به عنوان یکی از مباحث کلیدی آن به شمار میرود.

 

ترک زاده ادامه داد: در راستای تقویت صندوق سال گذشته مصوبه داشتیم که دو میلیارد تومان از منابع پارک علم و فناوری در اختیار صندوق قرار گیرد. در سال  ۹۸ این منبع به ۳ میلیارد تومان می رسد و در سال ۹۹ به چهار میلیارد تومان.

رییس پارک علم و فناوری با اشاره به اینکه علاوه بر بودجه صندوق ،بودجه دیگری از طریق خود پارک پرداخت میشود گفت: آیین نامه به همت معاونت پشتیبانی پارک علم و فناوری  برای حمایت از شرکت های مستقر در پارک تنظیم شده است که تا سقف ۲۵ میلیون تومان پرداخت شود.

 


١٧:٠٦ - دوشنبه ١٠ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٣٢    /    تعداد نمایش : ١١٢خروج