چاپ        ارسال به دوست

دبیر شورای روابط بین الملل پارک علم و فناوری استان کرمان خبر داد:

بررسی چگونگی تسهیل مراودات بین المللی شرکت های دانش بنیان

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کرمان دکتر ابراهیم جهانشاهی گفت: سومین جلسه شورای روابط بین الملل پارک علم و فناوری استان کرمان با حضور اعضاء و تعدادی  از شرکتهای دانش بنیان حوزه کشاورزی در پارک علم و فناوری  تشکیل و امکان تعامل آنها با بازارهای داخلی،منطقه ای و جهانی بررسی شد.

 

وی تشریح کرد: شورای روابط بین الملل پارک علم و فناوری به منظور زمینه سازی افزایش ارتباط علمی، فناوری،نوآوری و تبادل تجارت منطقه ای و جهانی شرکتهای دانش بنیان با انتخاب افراد مجرب از بخش خصوصی و دولتی تشکیل و سومین جلسه آن برگزار گردید. جلسات قبلی نیز با سرپرستی وزارت خارجه در استان به منظور استفاده از توامندی این ارگان در تسهیل مراودات شرکت ها فناور پارک برگزار شد.

دکتر ابراهیم جهانشاهی بیان داشت: با توجه به نظر کارشناسان و مسئولین شرکت ها مشکلات پیش روی بیشتر در زمینه نحوه معرفی و بازاریابی محصولات در سطح بین الملل است که بدین منظور ایجادکریدرهای خدمات صادراتی در استان، شرکت در نمایشگاههای منطقه ای و جهانی ، برگزاری تورهای صنعتی و بازاریابی و  دعوت از بازرگانان منطقه به استان در دستور بررسی قرار گرفت.


٠٩:٤٧ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٦٦    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج