چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان خبر داد

اختصاص بیش از 210میلیارد ریال اعتبار به صندوق استان

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان خبر داد

اختصاص بیش از 210میلیارد ریال اعتبار به صندوق استان

مهندس مجید نورانی گفت:بیش از 210میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان مهندس مجید نورانی اظهار داشت: با توجه به سال رونق تولید و تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته  بیش از 210میلیارد ریال اعتبار جهت پرداخت تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای استفاده شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمان  اختصاص یافت.

وی افزود: بخشی از این اعتبارات به میزان 35 میلیارد ریال شامل تسهیلات کم بهره برای شرکتهای فناور و دانش بنیان در راستای نمونه سازی،تجاری سازی محصولات ، سرمایه در گردش، و لیزینگ محصولات خواهد بود.

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان ادامه داد: بخش دیگری از این تسهیلات به صورت حد اعتباری به مبلغ 180 میلیارد ریال جهت حمایت از  شرکتهای دانش بنیان  در راستای  نمونه سازی اولیه  ولیزینگ محصولات، تولید صنعتی و سرمایه در گردش می باشد.

مهندس نورانی در پایان بیان داشت: صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان در راستای حمایت و تامین منابع مالی شرکتهای  دانش بنیان و فناور تشکیل شده و  تلاش خواهیم کرد از همه ظرفیتهای استانی و کشوری برای هر چه بهتر شدن رونق تولید محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور  استان در سال 98 استفاده نماییم.


١٦:٢٤ - سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٣٥    /    تعداد نمایش : ١٩٣خروج