چاپ        ارسال به دوست

با حکم رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان

دکتر مسعود رضایی زاده به سمت سرپرست معاونت پشتيباني پارك علم و فناوري منصوب شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان به نقل از  دانشگاه تحصیلات تکمیلی،دکتر مسعود رضایی زاده به سمت سرپرست معاونت پشتيباني پارك علم و فناوري استان  منصوب شد.

ابلاغ صادره ازسوی دکتر آروین بدین شرح است:

جناب آقای دکتر مسعود رضایی زاده

با سلام و احترام

با عنايت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي، به موجب اين ابلاغ  به سمت "سرپرست معاونت پشتيباني پارك علم و فناوري" منصوب مي شويد.

تدوين و سياستگذاري گردش كار واحدهاي مختلف پارك، پيش بيني بودجه هر واحد بر اساس ريز فعاليت هاي مصوب ، بودجه ريزي بر مبناي عملكرد پارك و پيگيري جهت تخصيص آن، نظارت بر عملكرد مالي واحدهاي مختلف پارك، تعيين اولويت هاي كاري پارك بر اساس مأموريت هاي تعريف شده، تدوين برنامه ارتباط پارك با عناصر وابسته در توسعه فناوري بر اساس ماموريت هاي تعريف شده، پيگيري فضا سازي مناسب براي ساختمان هاي مراكز رشد و شركتهاي پاركي و فناور، بهبود وضعيت شرح خدمات شركت هاي مركز رشد، شركتهاي پاركي و فناور، ارزيابي و عارضه يابي مستمر شركتهاي مركز رشد، شركتهاي پاركي و فناور، تدوين روش نظارت پيوسته بر شركتهاي مركز رشد، شركتهاي پاركي و فناور،  ارائه گزارش هاي ماهيانه از عملكرد واحدهاي مختلف و انجام امور محوله از سوي مقام مافوق از اهم وظايف جنابعالي مي­باشد. ­­­اميد است با توكل به خداوند متعال در انجام  امور مربوطه موفق و مؤيد باشيد.  

لازم به ذکر است دکتر رضایی زاده قبلا به عنوان مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه تحصیلات تکمیلی  مشغول به فعالیت بوده و سوابق درخشانی در این زمینه دارد. 

 


١٤:١١ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٣٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٣٢خروج