چاپ        ارسال به دوست

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

پارک علم و فناوری کرمان ظرفیت بسیار خوبی برای متحول کردن اقتصاد استان است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری  استان کرمان دکتر ستاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری استان کرمان که به همراه دکتر دهقان معاون برنامه ریزی و امور پشتیبانی استانداری،  دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی و دکتر مسعود ترکزاده رئیس پارک علم و فناوری استان صورت گرفت،  به ظرفیت های استان کرمان اشاره کرد و افزود: در استان کرمان خوشبختانه پتانسیل های فوق العاده ای وجود دارد به طور مثال پارک فناوری استان یک ظرفیت خوب برای متحول کردن اقتصاد استان  است.

وی با تاکید برآنکه امروزه پارک های علم و فناوریی موفق هستند که بخش خصوصی در آن سرمایه گذاری کرده باشد، اظهار کرد: ما جزء کشورهای هستیم که در پژوهش اعتبار زیادی می‌گذاریم اما متاسفانه شاهد هستیم اعتباراتی که به این بخش داده می‌شود، صرفا جهت پرداخت حقوق افرادی که در آن نهاد استخدام شده، صرف می‌شود.

نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری به منظور بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهور ، تبیین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان استان برپا گردید.

 لازم به دکز است که در ادامه بازدید از نمایشگاه، با فعالان شرکت های دانش بنیان ، نشست پرسش و پاسخ  با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزار شد.

 

گفتنی است این نمایشگاه با حضور 33 شرکت دانش بنیان، دوشنبه 19 فروردین ماه 98 در مرکز همایشهای  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برپا شد.


١٠:٣١ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٣٧٦    /    تعداد نمایش : ١٤١خروج