افتتاحیه نمایشگاه پژوهش و فناوری استان کرمان به همت پارک علم و فناوری
نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان کرمان با هدف رونمایی از دستاوردهای فناوری و واحدهای فناور، دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و دستگاه‌های اجرایی با حضور معاون اقتصادی استاندار کرمان، ریاست پارک علم و فناوری استان کرمان، ریاست دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری‌های پیشرفته، معاون پژوهشی دانشگاه شهید باهنر کرمان و سایر مسئولان استانی و دانشگاهی به همت پارک علم و فناوری استان کرمان در بازار موبایل ایران (شماره ۳) افتتاح شد.
 ١٤٠٠/٠٩/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فناور و شرکت فناور برتر استان کرمان انتخاب شدند
پارک علم و فناوری استان کرمان به مناسبت هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از فناور و شرکت فناور برتر استان، پس از ارزیابی اولیه توسط کارشناسان پارک، مرحله نهایی انتخاب فناور و شرکت فناور برتر استان را در جلسه‌ای با حضور دکتر رضایی‌زاده معاون فناوری پارک، دکتر اسدی نماینده دانشگاه شهید باهنر کرمان و خانم مهرابی کارشناس فناوری پارک در سالن مرکزی دانشگاه شهید باهنر برگزار کرد.
 ١٤٠٠/٠٩/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری استان کرمان با حضور پارک علم و فناوری استان
در نشستی که با حضور ریاست، نماینده و معاونین پژوهشی دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی و دولتی در محل استانداری استان کرمان برگزار شد، تصمیمات لازم برای برگزاری و روند اجرایی مراسم‌ها و اقدامات لازم در هفته پژوهش و فناوری استان اخذ شد.
 ١٤٠٠/٠٨/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترک ریاست پارک علم وفناوری استان کرمان با نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی
نماینده مجلس مردم زرند به همراهی ریاست مرکز آموزش عالی زرند و مدیر مرکز رشد این شهرستان با حضور در دفتر ریاست پارک علم و فناوری استان کرمان، برنامه‌ریزی، هماهنگی و همفکری لازم برای تعامل و افزایش توان و استفاده از پتانسیل مرکز رشد زرند را انجام دادند.
 ١٤٠٠/٠٨/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار چهره‌به‌چهره ریاست و هیئت رئیسه پارک علم و فناوری استان کرمان با کارکنان پارک
ریاست و هیئت رئیسه پارک علم و فناوری استان کرمان به منظور هم‌افزایی و وحدت بیشتر و حل برخی مشکلات کارکنان پارک علم و فناوری استان کرمان و ارائه بهتر خدمات نشستی با کارکنان پارک برگزار کردند.
 ١٤٠٠/٠٨/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>