وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
دیروز، امروز و آینده آموزش عالی ایران
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معتقد است: نهاد آموزش عالی بیش از هر نهاد دیگری به اعتنای جدّی به آموزه‌های تاریخی نیازمند است. مناقشه‌ها و نقدهای درون و بیرون از خانواده نظام آموزش عالی که گاهی صورت رادیکال می‌گیرند، چنین نیازی را تقویت می‌کند. نظام آموزش‌عالی، زمینه‌ای برای تغییرآفرینی است لیکن محاط در نظام‌های کلان‌تر در مقیاس ملی و حتی بین‌المللی هم هست به‌گونه‌ای که باید تحوّل کمّی و کیفی آن را در زمینه تاریخ و اجتماع تفسیر کنیم.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر مرکز رشد کرمان خبر داد
دوره آموزشی بازآموزی جهت انتقال تجربیات برگزار شد
دکتر ابراهیم جهانشاهی گفت:دوره آموزشی بازآموزی جهت انتقال تجربیات توسط آقای مهندس محمدعلی پور امیری مدیرعامل یکی از شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری امروز یک شنبه 24 شهریورماه 98 از ساعت 9 تا 11 در محل مرکز رشد فناوری های سلامت برگزار گردید.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیش رویداد ایمنی صنعت مس ایران بر گزار شد.
دکتر کیکاووسی مسول برگزاری رویدادهای پارک علم و فناوری استان کرمان گفت:پیش رویداد ایمنی صنعت مس ایران (بوت کمپ)شامگاه شنبه 23 شهریور 98 در محل پارک علم و فناوری استان کرمان با حضور مهندس اسماعیلی نماینده مس سرچشمه و دکتر مجید علیزاده مدیر دفتر ملی سازمان جهانی ایمنی در اتریش از طریق ویدئو کنفرانس، نماینده شتاب دهنده تگ و جمعی از صاحبان ایده برگزار شد.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
گفتگوی خواندنی و اختصاصی با فناور برتر پارک علم و فناوری استان کرمان در حوزه مکانیک
تولید شیرآسانسور هیدرولیک هوشمند /به دلیل مشکلات حتی قصد مهاجرت به کشور دیگرداشتم
شیر اسانسور یکی از قطعات مهم صنعت آسانسور سازی است که از کشورهای اروپایی نظیر آلمان وارد کشور می شد و به دلیل تحریمها وارد کشور نشد.اما جوان کرمانی با دانش و تخصص خود توانست این شیر را به صورت هوشمند طراحی و روانه بازار نماید و جایگزین محصول آلمانی کند.
 ١٣٩٨/٠٦/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی خبر داد
کارگاه آموزشي نحوه ارزيابي اختراعات برگزار شد
كارگاه آموزشي نحوه ارزيابي اختراعات توسط پارك علم و فناوري و مركز رشد فناوري هاي سلامت در محل مركز رشد فناوري هاي سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.
 ١٣٩٨/٠٦/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>