در اولین روز کاری تابستان ۱۴۰۱؛
نشست رئیس پارک علم و فناوری کرمان با کارکنان
رئیس پارک علم و فناوری کرمان به منظور معرفی نیروهای جدید پارک و بررسی اقدامات صورت گرفته‌ی پارک علم و فناوری در سه ماهه‌ی اول سال به عنوان بازوی اجرایی در بحث توسعه‌ی واحدهای فناور و دانش‌بنیان و ارتقاء اکوسیستم فناوری و پایش چالش‌های پارک علم و فناوری، دیداری صمیمانه با کارکنان پارک برگزار کرد.
 ١٤٠١/٠٤/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده‌ بازرس کل استان کرمان از پارک علم و فناوری کرمان
وظیفه اصلی پارک علم و فناوری کرمان حمایت از ایده‌های فناورانه، نوآورانه یا خلاقانه بوده، که یکی از مراتب آن تبدیل ایده به محصول و تجاری‌سازی آن‌ها است.
 ١٤٠١/٠٤/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در آخرین روز بهار خبر داد؛
مدرسه تابستانه کسب و کار ویژه زنان راه‌اندازی می‌شود
پارک علم و فناوری کرمان «مدرسه تابستانه کسب و کار» را برای سه گروه دانشجویان و دانش‌آموزان دختر دوره دوم متوسطه و زنان سرپرست خانوار برگزار می کند.
 ١٤٠١/٠٣/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش برای حمایت از دانش‌آموزان ، دانشجویان و نخبگان شهرستان راین با
راه‌اندازی و بهره‌برداری از مرکز رشد و کانون شکوفایی و خلاقیت
با هدف حمایت و جذب دانش‌آموزان، دانشجویان و نخبگان مستعد شهرستان راین، رئیس پارک علم و فناوری کرمان با امام جمعه، بخشدار، رئیس آموزش و پرورش، فرمانده سپاه راین دیدار و گفت‌وگو کرد.
 ١٤٠١/٠٣/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاوره شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان با همکاری شرکت الوبیزینس کارگزار رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
شرکت الو بیزینس، کارگزار رسمی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری پیرو اجرای کمپین تخصصی مشاوره توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک با حضور در پارک علم و فناوری کرمان به مشاوره شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در حوزه‌های توسعه‌ کسب‌وکار، بازاریابی و فروش، بازاریابی دیجیتال، صادرات و بازرگانی و تامین مالی و سرمایه‌گذاری پرداخت.
 ١٤٠١/٠٣/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>