فرزاد اسماعیل زاده:
ابلاغ معافیت مالیات بر درآمد شرکت های تولید کننده نرم افزار
فهرست اطلاعات واحدهای تولید فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از معافیت مالیات بر درآمد حاصل از فروش محصولات تولیدی موضوع بند (د) ماده ۱۳۲ قانون مالیات های مستقیم اصلاحی طی بخشنامه معاونت مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی به ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ شد.
 ١٣٩٧/١٠/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
گیاه خارق العاده
جلبک چگونه غذای ما را متحول می‌کند؟
جلبک ها، مواد غذایی با کالری بالا را به مواد غذایی با ماده مغذی بیشتر تبدیل می کنند و تنوع غذایی را افزایش می دهند. بدین ترتیب تاثیر آنها بر سلامت و حیات انسان قابل توجه خواهد بود.
 ١٣٩٧/١٠/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد؛
ارائه کمک‌های بلاعوض به شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های خارجی
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در خصوص حضور شرکت‌ها در نمایشگاه‌های خارجی با ارائه تسهیلات و کمک‌های بلاعوض اقداماتی را انجام خواهیم داد.
 ١٣٩٧/١٠/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور پررنگ پارک علم و فناوری استان کرمان در نمایشگاه فناوری و فن بازار ایران
پارک علم و فناوری استان کرمان در قالب معرفی دستاوردها به صورت ویدئو،استند،بنر،بروشور ، کاتالوگ و محصول فناورانه در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ایران حضوری پر رنگ داشت.
 ١٣٩٧/١٠/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
"قانون جذب" واقعیت دارد؟(سواد تجارت)
وقتی به ثروت فکر می کنید مدارهای مغزی آرام آرام بر این اساس که شما را ثروتمند کنند، شکل می گیرند
وقتی به ثروت فکر می کنید مدارهای مغزی آرام آرام بر این اساس که شما را ثروتمند کنند، شکل می گیرند. بنابراین ایده ها و راهکارهایی در گذر زمان در مغز شما شکل می گیرند که قبل از آن وجود نداشتند یا شما موقعیت ها و فرصت هایی را برای کسب ثروت می بینید که دیگران متوجه آن نمی شوند.
 ١٣٩٧/١٠/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>