چاپ        ارسال به دوست

با صدور ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛

دکتر فرشید کی‌نیا به سمت رئیس پارک علم و فناوری کرمان منصوب شد

 با صدور ابلاغی  از سوی دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، دکتر فرشید کی‌نیا عضو هیات علمی دانشگاه به عنوان رئیس پارک علم و فناوری کرمان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه در ابلاغ دکتر فرشید کی‌نیا رئیس جدید پارک علم و فناوری کرمان که روز بیست و دوم شهریور ۱۴۰۱ به امضای دکتر حسین محبی رسید، بر همكاري با معاونان دانشگاه، تعامل موثر با مديران اجرايي استان، گسترش شرايط لازم براي توسعه پارك و ظرفيت سازی‌ براي رشد شركت ها و موسسات تاکید شده است.

 ايجاد روابط موثر و هدفمند با دانشگاه‌هاي استان، همراهي و همكاري با نقش‌آفرينان زيست بوم نوآوري و كارآفريني منطقه، زمينه ساز بهره گيري بيشتر كارآفرينان و دانشگاهيان از ظرفيت هاي فراهم شده در پارك شده و ارتقاي كمي و كيفي خدمات و حمايت هاي مورد نياز توسعه كسب و كار موسسات مستقر در پارك و ارتقاي توانمندي ها و توسعه كيفي موسسات از دیگر مواردی است که در ابلاغ دکتر فرشید کی نیا بر آن تاکید شده است.

دکتر فرشید کی‌نیا تا پیش از این معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بود.

ریاست مرکز رشد واحد های فناور و پارک علم و فناوری استان کرمان، راه اندازی بنیاد نخبگان استان کرمان، ریاست بنیاد نخبگان استان کرمان، دبیر سومین کنفرانس سالانه انرژی پاک، عضویت فعال در بسیج اساتید استان و شورای روابط بین الملل علوم وتکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی کرمان، عضو پایه یک سازمان نظام مهندسی استان کرمان، عضو کارگروه علمی دفتر همکاریها و نوآوریهای شهید فهمیده و عضویت کمیته داوران مجلات بین المللی دارای رتبهISI از جمله سوابق دکتر فرشید کی نیا به شمار می رود.

همچنین دکتر محبی با صدور پیامی از خدمات دکتر محمدرضاسپهوند ‌در مدت زمان مسئولیت ایشان درسمت رئیس پارک علم و فناوری کرمان تقدیر نمود.


٠٢:٠٦ - چهارشنبه ٢٣ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ٣٣٥١    /    تعداد نمایش : ٢١١خروج