برگزاری سی و پنجمین جشنواره انتخاب کارگران و واحدهای نمونه
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری، بر اساس اطلاع‌رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، فرایند انتخاب و معرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه، تحت عنوان سی و پنجمین جشنواره «امتنان» از نخبگان جامعه کار و تولید در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی در جریان است.
 ١٤٠٢/٠٧/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
حمایت از شرکت‌های فرهنگی و هنرمندان
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری، مؤسسه فرهنگی هنری «حامی هنر مانا» با همکاری پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، در جهت حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات فرهنگی و هنرمندان، در حوزه بازاریابی و فروش آثار هنری، برگزاری نمایشگاه‌های مجازی،NFT و تهیه آثار هنری امکان استفاده از زیر ساخت‌های نرم‌افزاری مؤسسه به نشانی https://www.madeinart.ir را فراهم کرده است.
 ١٤٠٢/٠٧/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت‌ جذب استعدادهای برتر
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اولین دوره فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت جذب استعدادهای برتر در صنایع، بخش خصوصی و شرکت‌های دانش‌بنیان را برگزار می‌کند.
 ١٤٠٢/٠٦/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی " چگونه تیم‌های قوی‌تر بسازیم؟ "
پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، کارگاه آموزشی " چگونه تیم‌های قوی‌تر بسازیم؟ " را در تاریخ چهارشنبه ۲۹ شهریورماه ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در سالن کنفرانس پارک علم وفناوری هایتک کرمان برگزار می‌کند.
 ١٤٠٢/٠٦/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری رویداد «جایزه ملی و نوآوری کارآفرینان سرآمد توسعه»
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با حمایت معاونت، علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، رویداد «جایزه ملی و نوآوری کارآفرینان سرآمد توسعه» را در آذرماه 1402 برگزار می‌کند.
 ١٤٠٢/٠٦/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>