چاپ        ارسال به دوست

در دیدار معاونان اداری و مالی و آموزشی دانشگاه با مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس اعلام شد؛

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و آموزش و پرورش استان کرمان تفاهم نامه همکاری امضا می کنند

نشست مشترک دکتر امین باقی زاده معاون اداری و مالی و دکتر علی نگارستانی معاون آموزشی دانشگاه با دکتر رضا رضایی مدیر کل آموزش و پرورش و دکتر رضا هدایتی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمان برگزار و در خصوص همکاری های متقابل تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این نشست که عصر چهارشنبه ۹ آذر برگزار شد طرفین در زمینه انعقاد تفاهم نامه همکاری در آینده گفتگو کردند. دکتر امین باقی زاده معاون اداری و مالی دانشگاه؛ آموزش عالی و آموزش و پرورش را عضو یک خانواده توصیف و بر گسترش ارتباطات دو طرف تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مقصد بسیاری از دانش آموزان پس از اخذ دیپلم؛ دانشگاه است افزود: با توجه به دایر بودن دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و فعالیت پارک علم و فناوری و پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی؛ معرفی رشته ها و ظرفیت های دانشگاه، پارک و پژوهشگاه برای دانش آموزان، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و معلمان ضروری است.

دکتر باقی زاده با اشاره به فعالیت موفق مجمع خیرین مدرسه ساز خواستار مشارکت خیرین به کمک اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس و اداره کل آموزش و پرورش برای ساخت فضاهای مورد نیاز آموزشی و پژوهشی و مسجد دانشگاه شد.

بر پایه این گزارش استفاده از توانایی های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی به منظور استمرار ارتباط سازمان یافته بین دو طرف و ایجاد و گسترش همکاری های علمی و پژوهشی بین دو نهاد و همکاری در انجام برنامه ها و کنفرانس های علمی پژوهشی از محورهای این تفاهم نامه خواهد بود.

دکتر رضایی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان و نیز با تقدیر از همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز استان کرمان بر توسعه همکاریها تصریح کرد. دکتر هدایتی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس نیز آمادگی خود را برای جلب مشارکت خیرین اعلام نمود.

پس از این نشست بازدید از مرکز همایش های دانشگاه نیز انجام شد.


٢٣:١٠ - چهارشنبه ٩ آذر ١٤٠١    /    عدد : ٣٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٤٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج