چاپ        ارسال به دوست

یاور علمی دانشگاه : ورزش، انگیزه کار و تلاش را دوچندان می‌کند و بهره‌وری را در محیط اداری افزایش می‌دهد

یاور علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و دارنده کمربند مشکی دان ۷ کیوکوشی؛  تأثیر فعالیت‌های ورزشی بر امور شغلی را مثبت ارزیابی و گفت: ورزش، انگیزه کار و تلاش را دوچندان می‌کند و بهره‌وری را در محیط اداری افزایش می‌دهد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته سید مصطفی مهدوی کارشناس حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه موفق به دریافت کمربند مشکی دان ۷ در سبک کیوکوشین شد.

در پی این موفقیت، سید مصطفی مهدوی در پاسخ به روابط عمومی دانشگاه در تشریح فعالیت‌های ورزشی گفت: از سال ۱۳۶۳ ورزش را با رشته دومیدانی شروع و سپس به رشته کشتی و ورزش زورخانه پرداخته است.

وی در سال ۱۳۶۶ بعد از بازگشت از جبهه‌های دفاع مقدس، سراغ رشته تخصصی بوکس آمریکایی و بوکس چینی می‌رود که این فعالیت با کسب عنوان نایب‌قهرمانی استان در رشته بوکس همراه می‌شود.

یاور علمی دانشگاه بعد از گرفتن پیشانی‌بند قرمز در بوکس چینی در سال ۶۹ فعالیت در رشته کیوکوشین کاراته را آغاز و کمربند مشکی دان ۲ را دریافت کرد.

مهدوی با اشاره به جذابیت خاص رشته دای دو (ترکیبی از کاراته و بوکس و جودو) و نام بردن از آن به‌عنوان کامل‌ترین سبک در رشته رزمی افزود: باروی آوردن به این سبک از کاراته، نمایندگی آن را در استان اخذ و تاکنون ادامه داده است و از سال ۷۶ تا ۸۳ به‌صورت متوالی قهرمان و نایب‌قهرمان کشور در این سبک را به دست آورده است.

نمایندگی سبک دای دو (ترکیبی از کاراته و بوکس و جودو) در استان کرمان، مربیگری درجه ۲ ملی، رئیس کمیته بازرسی هیات کاراته از ۱۵ سال قبل تاکنون و عضویت در شورای سبک‌های آزاد از پیشکسوتان کاراته استان، از سمت‌های اجرایی همکار یاور علمی دانشگاه و پیسکشوت ورزش استان در حوزه تربیت‌بدنی به شمار می‌رود.

وی ورزش وزندگی را عجین در یکدیگر و جدانشدنی توصیف کرد و

در خصوص پرداختن به ورزش حرفه‌ای در کنار اشتغال در دانشگاه گفت: در ساعات اداری در دانشگاه حضور دارد و پس‌ازآن در باشگاه به ورزش و آموزش هنر جویان و علاقه‌مندان می‌پردازد.

مهدوی که سال گذشته کلاس آموزش دفاعی را برای همکاران دانشگاه برگزار کرد از حوزه ریاست و معاونت‌های دانشگاه برای فراهم کردن شرایط برگزاری این کلاس تشکر و پیشنهاد استمرار آن و استفاده از تجربیات سایر همکاران را در قالب دوره‌ها و جلسات آموزشی را مطرح کرد.

وی که از سال ۸۷ کار خود را در بخشه‌ای اداری دانشگاه آغاز کرده است، فعالیت‌های ورزشی را برای کارکنان دانشگاه یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر توصیف کرد.

مهدوی تأثیر فعالیت‌های ورزشی بر امور شغلی را مثبت ارزیابی کرد و تصریح کرد: ورزش، انگیزه کار و تلاش را دوچندان می‌کند و بهره‌وری را در محیط اداری افزایش می‌دهد.

 


١٧:٥٤ - دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ٣٣٥٧    /    تعداد نمایش : ٥٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج