چاپ        ارسال به دوست

عضو هیأت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، «پژوهشگر برتر» کشور شد

ستاد ملی مراسم هفته پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر هادی بیت الهی عضو هیأت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته را به‌عنوان پژوهشگر برتر گروه علوم پایه در کشور انتخاب کرد.

 در بیست و دومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور که در راستای ترویج فرهنگ و ارتقای جایگاه پژوهش و فناوری در کشور برگزار شد،  دکتر هادی بیت الهی استاد دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، عنوان رتبه پژوهشگر برتر را در این جشنواره به خود اختصاص داد.

دانشجوی برتر الکتروشیمی ایران در سال 1389 (از طرف انجمن الکتروشیمی ایران)، قرار گرفتن در لیست یک درصد دانشمندان پر استناد شیمی دنیا (از طرف پایگاه اطلاعات علمیISI) در سال 2014 تاکنون، قرار گرفتن در لیست صد نفر دانشمندان برتر فناوری نانو (از طرف ستاد ویژه فناوری نانو ایران) در سال‌های 1395-1391. پژوهشگر برتر استان کرمان در سال‌های 1391 و 1397، استاد سرآمد آموزشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در سال 1398، انتشار 323 مقاله بین‌المللی (اسکوپوس) و تألیف 3 کتاب، مشارکت در انجام بیش از 35 طرح پژوهشی کاربردی ازجمله عناوین و سوابق دکتر هادی بیت الهی به شمار می‌رود.

گفتنی است تحقیقات وی در زمینه‌های: 1- طراحی و ساخت آپتاسنسورها جهت تشخیص سریع (زودهنگام) پیش‌نشانگرهای بیماری‌زا، 2- ساخت نانو مواد مختلف و بررسی کاربرد آن‌ها در سنسورها و بیوسنسورهای الکتروشیمیایی، 3- اندازه‌گیری مقادیر بسیار کم گونه‌های زیستی و آلاینده‌های زیست‌محیطی، 4- بررسی کاربرد نانو مواد در پیله‌ای سوختی می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی به شرح ذیل این افتخار را به وی تبریک گفت:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر هادی بیت الهی

عضو محترم هیأت علمی گروه محیط زیست پژوهشکده علوم محیطی

با سلام و احترام

انتخاب شایسته شما به عنوان پژوهشگر برتر کشور مایه افتخار است. دستیابی به این جایگاه که نشانگر تلاش مستمر شما در عرصه علم و پژوهش است را صمیمانه تبریک عرض نموده و برای شما آرزوی توفیق روزافزون دارم.

امید است در سایه الطاف الهی در عرصه خدمت به جامعه علمی کشور موفق و سربلند باشید.

دکتر حسین محبی

رئیس دانشگاه

 

 

 

 


١٣:٣١ - شنبه ٢٧ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٩٢٢    /    تعداد نمایش : ٢١٧٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج