چاپ        ارسال به دوست

قرار گرفتن نام عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در جمع پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر جهان

به گزارش روابط عمومی و به نقل از حوزه پژوهشی دانشگاه، بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دکتر علیرضا عسکرزاده عضو هیات‌علمی پژوهشکده انرژی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته برای دومین مرتبه، در جمع پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر قرار گرفت.

شایان ذکر است، انتخاب های مذکور براساس پردازش هایی که پایگاه استنادی علوم جهان اسلام بر روی داده های مستخرج از دو پایگاه ESI  و  WOS انجام داده است  صورت گرفته است. در پردازش های انجام شده سه شاخص نسبت تعداد کل استنادات به مقالات استندادکننده، تعداد متوسط خوداستنادی به ازای هر مقاله و متوسط درصد خود استنادی یک نویسنده به‌عنوان معیارهای مهم ارزیابی مورداستفاده قرارگرفته‌اند.

شایان ذکر است: دکتر امین باقی زاده رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی، به واسطه این موفقیت دکتر علیرضا عسکرزاده، پیام تبریکی به شرح ذیل صادر کرد

« جناب آقای دکتر علیرضا عسکرزاده

عضو محترم هیأت علمی پژوهشکده انرژی

 با سلام و احترام،

بدینوسیله انتخاب شایسته‌ شما به عنوان پژوهشگر پراستناد یک درصد برتردنیا، در عرصه تحقیق و پژوهش را تبریک عرض می نمایم.

بدون تردید این افتخار بزرگ، بیانگر پیشرفت و اعتلای علم و پژوهش در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته می‌باشد و ما را بیش از پیش در نیل به اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران و به‌ویژه ارتقای سطح علمی مصمم و استوار می‌سازد.

از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی و استمرار در موفقیت‌های علمی و پژوهشی را برای شما و همه همکاران مسئلت می نمایم. »


١٢:٥٨ - شنبه ٢٠ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٩٠٢    /    تعداد نمایش : ١٦٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج