چاپ        ارسال به دوست

مهلت ثبت‌نام در سی‌امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه تا ۶ آبان ماه تمدید شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، مهلت ثبت‌نام در جشنواره دانشجوی نمونه که تا پیش از این از دوم تا 15 مهر ماه بود و پس از آن تا 22 مهر ماه 1401 تمدید شد، با توجه به درخواست دانشگاه‌ها برای تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان در جشنواره دانشجویان نمونه و با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده، برای دومین بار تا 6 آبان ماه 1401 تمدید شد.

کلیه دانشجویان متقاضی دانشگاه‌های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین دانشگاه‌های، پیام نور و فرهنگیان می‌توانند ضمن مطالعه دقیق آیین‌نامه و شیوه‌نامه سال 98 با مراجعه به سایت  www.portal.saorg.ir و متقاضیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مراجعه به سایت  Nemooneh.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت‌نام در این جشنواره اقدام کنند.

داوری مرحله کشوری جشنواره دانشجوی نمونه نیز از ۱۴ آبان تا ۸ آذر صورت می‌گیرد و آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه سال 1401 در آذرماه برگزار می‌شود.

گفتنی است مهلت اعلام شده تمدید نخواهد شد و پس از بسته شدن سامانه ثبت نام، درخواست‌هایی که ثبت نهایی نشده باشند، ارزیابی نخواهد شد.

 


١٠:٥٢ - يکشنبه ٢٤ مهر ١٤٠١    /    عدد : ٣٤١١    /    تعداد نمایش : ٤٠٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج